TJK Yarış Programı - At Yarışı
Yarış Yeri Tarihi:
Koşu Sayısı: 7 Koşu
Kum Pisti: Nemli
Hava: Çok Bulutlu , 6 C
Nem Oranı: %68
1.KOŞU SAAT 14:30 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI 5 EN İYİ GENEL : 1.21.06 EN İYİ PİST : 1.23.67 İKRAMİYE : 55.000,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 135 PERFORMANTE
3y d d
55
0-1
A.SÖZEN
4
41
33-12
3-12
1.27.91
21
2. 81 ÇAKIRIN KIZI SKUL
3y d d
54
 
A.KURŞUN
2
38
5534406-342
06-342
1.29.61
11
3. 92 LATIKA SKUL
3y d d
54
0-1
M.GÜNDÜZELİ
1
70
331331235-2
33-2
-
37
4. 127 NIKKI RUN KUL DB
3y a d
54
 
H.ÇİZİK
3
51
7211-1
7211-1
1.28.06
21
5. 79 SACRED ZENYETTA DB
3y d d
54
 
S.ÖZEN
5
51
351184-21
184-21
-
7
1. ÇİFTE, 7'Lİ PLASE, 1. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
2.KOŞU SAAT 15:00 3 Yaşlı İngilizler Handikap 13 EN İYİ GENEL : 1.06.67 EN İYİ PİST : 1.11.66 İKRAMİYE : 24.000,00 TL 1200 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 93 UĞURHAN
3y d e
60
 
A.KURŞUN
5
39
521436
2136
-
44
2. 62 MISTER POLICEMAN KUL DB
3y a e
58.5
 
H.KAPLAN
2
38
6365-16
365-16
-
16
3. 75 LORD ADMIRAL SKG SKUL SGK
3y d e
58.5
 
GÖKH.GÖKÇE
9
36
8334-1
8334-1
1.14.15
31
4. 146 PERSIAN PRINCE DB SKUL
3y a e
58.5
1-2
G.YILDIZ
4
36
670-21
70-21
1.18.20
10
5. 139 ECRİN SULTAN KUL
3y d d
58
1-2
H.ÇİZİK
3
35
7834-21
834-21
1.15.66
17
6. 84 GOLD FISH SKG SKUL SGK
3y d d
55.5
1-9
MAHİR ŞAHİN
1
34
847752-3421
2-3421
1.15.86
9
7. 51 HÜSNİ KUL DB
3y a e
57.5
1-3
S.ÖZEN
7
34
675474-6744
4-6744
-
12
8. 27 MARCELO KUL
3y d e
53
 
U.BARLIK
6
25
331378-545
78-545
-
24
9. 43 JİNDA DB SKG SKUL SGK
3y d d
50
 
D.AYDOĞAN
8
18
0780560-006
60-006
-
7
6'LI GANYAN, 2. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ
3.KOŞU SAAT 15:30 4 Yaşlı Araplar Maiden EN İYİ GENEL : 1.43.4 EN İYİ PİST : 1.33.64 İKRAMİYE : 46.000,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 79 ALLSARRAF SKUL
4y a k
54
 
Y.ASLAN
3
0
5-9
5-9
1.45.57
28
2. 61 ANGELCAN DB SKUL
4y d k
56
 
H.KAPLAN
5
0
9
-
-
235
3. 47 ASELLİNA KUL DB
4y d k
54
 
N.EREN
8
3
00000897-00
897-00
1.44.08
21
4. 129 ASİLKARDEŞ SKUL
4y k k
55
0-3
Y.E.YÜKSEL
6
22
493346-4734
6-4734
-
7
5. 54 AZERİN KUL DB
4y a k
55
 
F.KABADAYI
4
0
78
78
-
234
6. 118 BUĞDAY TANESİ SKUL
4y k k
58
 
H.ÇİZİK
7
26
88952-377
52-377
-
11
7. 83 DEMETCAN SKUL
4y k k
58
0-1
İ.H.KETME
1
8
08-5
08-5
-
32
8. 95 LATİN ÇİÇEĞİ DB SKUL
4y a k
58
0-2
S.ÖZEN
2
18
54888507-03
887-03
1.42.84
21
9. 28 YEŞİLKIZ DB
4y k k
58
 
M.BAYDAN
9
14
060954650-0
5650-0
1.59.13
28
Ekuriler: ANGELCAN ile DEMETCAN 5'Lİ GANYAN, 3. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
4.KOŞU SAAT 16:00 4 Yaşlı Araplar Handikap 14 EN İYİ GENEL : 2.09.72 EN İYİ PİST : 2.14.34 İKRAMİYE : 32.000,00 TL 1900 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 81 RUDRA KUL
4y a a
60
1-2
M.BAYDAN
9
44
158043696-1
096-1
-
31
2. 154 KARAÇETİN KUL
4y k a
58.5
1-5
GÖKH.GÖKÇE
8
41
425144234-2
4234-2
-
30
3. 146 BÖLÜKBEY DB SKUL
4y k a
56
 
A.KURŞUN
6
36
3383-12
333-12
-
14
4. 75 SARDUR DB SKUL
4y k a
56
0-3
İ.SOYAD
4
36
61576-871
56-871
-
14
5. 52 GONCA SULTAN KUL
4y d k
54.5
1-5
N.EREN
10
33
670322-4318
2-4318
-
13
6. 92 KORKUSUZEFE DB
4y d a
54.5
0-1
İ.H.KETME
5
33
96443328-21
328-21
-
18
7. 41 OZANINOĞLU
4y k a
54.5
0-1
GÖK.BEKTAŞ
3
33
04506231-07
231-07
-
17
8. 68 YURDAIŞIK DB SKUL
4y d a
52.5
 
Y.E.YÜKSEL
7
33
667-31
7-31
-
7
9. 36 BEYİM BENİM DB SKUL
4y a a
54
0-4
D.AYDOĞAN
2
32
60732441-66
441-66
-
17
10. 23 ROJA SKG SKUL SGK
4y k k
51
 
G.YILDIZ
1
26
10946-50762
50762
-
7
Ekuriler: OZANINOĞLU ile BEYİM BENİM 4'LÜ GANYAN, 4. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE, PLASE İKİLİ
5.KOŞU SAAT 16:30 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI 5 EN İYİ GENEL : 1.21.06 EN İYİ PİST : 1.23.67 İKRAMİYE : 55.000,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 161 STAR FORCE SKUL
5y d a
57
2-3
A.SÖZEN
1
96
12221511-24
511-24
1.26.87
12
2. 49 GAUDİ SKUL
5y d a
56
2-9
N.ŞEN
4
44
237017-2142
7-2142
1.27.08
7
3. 62 BAVİ REŞ SKUL
7y d a
55
 
H.ÇİZİK
5
99
5711223558
23558
1.25.26
42
4. 153 IMPULSIVE KUL
7y a a
55
0-1
S.BOYRAZ
3
87
73656630-47
530-47
-
9
5. 84 CELAL BABA SKG SKUL SGK
4y a a
54
0-2
A.KURŞUN
2
84
40241582-52
582-52
1.26.04
17
5. ÇİFTE, 2. 3'LÜ GANYAN bu koşudan başlar, GANYAN, SIRALI İKİLİ
6.KOŞU SAAT 17:00 4 Yaşlı Araplar Maiden EN İYİ GENEL : 1.43.4 EN İYİ PİST : 1.33.64 İKRAMİYE : 46.000,00 TL 1400 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 165 ADALI ÖZLEM SKUL
4y a k
58
 
A.SÖZEN
3
18
88608690-3
8690-3
-
11
2. 83 BEDİRLİ KIZ KUL
4y a k
58
0-1
İ.H.KETME
2
17
8853767-504
67-504
1.42.87
11
3. 28 ÇERMİKKIZI KUL DB
4y a k
58
 
MAHMUT TURAN
7
16
406554-540
54-540
1.40.54
7
4. 13 GÜLOŞ SKUL
4y k k
58
0-5
U.BARLIK
4
27
0002-7256
2-7256
1.41.97
7
5. 45 GÜNERABLA
4y a k
54
 
N.EREN
5
17
405403-96
403-96
1.41.86
21
6. 63 ÖZMAHİDE DB SKUL
4y a k
58
 
H.ÇİZİK
6
28
650425345-2
0345-2
-
7
7. 9 ŞARA KIZI
4y a k
54
0-1
C.PASO
1
3
66-0
66-0
-
21
8. 171 VARNA DB SKUL
4y k k
58
0-1
S.ÖZEN
8
31
3229-52
229-52
-
11
6. ÇİFTE bu koşudan başlar, GANYAN, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, ÜÇLÜ BAHİS, PLASE
7.KOŞU SAAT 17:30 4 ve Yukarı Araplar Handikap 15 EN İYİ GENEL : 1.38.17 EN İYİ PİST : 1.41.010 İKRAMİYE : 42.000,00 TL 1500 Kum
Blt.At İsmi
Yaş
Orjin
Kilo
JK
Jokey
s/a
st
h
Son 10 Yarış
Son 5 Kum
En İyi
KK
1. 37 KÜÇÜK ERAY DB
6y k a
61
0-2
ALP.OLUK
12
55
86975941-70
941-70
1.52.36
9
2. 139 ÖZBİLGİN DB SKUL
7y d a
58
0-3
A.KURŞUN
15
45
116079249-4
9249-4
1.42.87
10
3. 125 CAHİT AĞA
5y k a
57
1-3
U.BARLIK
3
43
3705000-861
00-861
-
10
4. 76 KUĞU GÜZELİ DB SKUL
7y k k
57
2-15
S.TIRPAN
7
43
65221-13229
13229
-
8
5. 11 ALPERENCAN DB SKUL
5y d a
56.5
 
İ.H.KETME
13
42
482500020-0
0020-0
-
17
6. 64 CANYOLDAŞ KUL DB
6y a a
56.5
 
H.ÇİZİK
16
42
80556150-37
150-37
1.44.97
14
7. 25 CESURMİRZA
5y d a
53.5
0-4
M.K.CEYLAN
9
36
8286000-798
00-798
1.45.38
14
8. 49 ERENBİLGE SKUL
9y a a
52
 
T.KERESTECİ
5
35
824223555-9
3555-9
1.43.73
14
9. 12 OLRIC SKUL
5y k a
51
 
MAHMUT TURAN
14
31
0470962409
09609
1.46.80
84
10. 8 BU SKUL
5y a a
51
 
G.YILDIZ
10
31
72509560-06
560-06
2.32.93
24
11. 19 BALASAGUN DB
5y a a
51
 
H.KAPLAN
11
31
4956-800-040
00-040
-
10
12. 81 KOLAÇAN DB
7y a k
50
2-10
ADEM ŞEN
1
29
56753-42333
42333
1.43.46
8
13. 94 ERGİNSOY DB
6y k a
50
1-1
GÖK.BEKTAŞ
8
28
56600088-13
088-13
1.46.89
10
14. 3 UÇANBARON KUL
5y k a
50
 
O.YILDIZ
4
28
21782-0
1782-0
-
34
15. 58 NALEZEN SKG SKUL SGK
5y a k
50
0-6
D.AYDOĞAN
6
26
6004765-062
65-062
1.45.83
14
16. 13 YENİ KRAL SKUL
5y d a
47
 
G.ÖZÇELİK
2
21
04607009-90
009-90
1.49.11
17
Ekuriler: ÖZBİLGİN ile ALPERENCAN , CAHİT AĞA ile CESURMİRZA GANYAN, TABELA BAHİS, TABELA BAHİS SIRASIZ, İKİLİ, SIRALI İKİLİ, PLASE, PLASE İKİLİ, SIRALI 5 Lİ BAHİS